REMATEC AMSTERDAM

Uluslararası Otomotiv ve Yedek Parça Fuarı

Hollanda /  Amsterdam 
23 Haz 2019 / 25 Haz 2019

Rematec Amsterdam, Hollanda’nın Amsterdam şehrinde düzenlen, Uluslararası Otomotiv ve Yedek Parça Fuar Elan Expo tarafından düzenlenen Rematec Amsterdam, Oto Yedek Parça, Yan Sanayi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Rematec Amsterdam, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Her iki yılda bir düzenlenen ve üç gün süren fuar,  Avrupa'da ve dünyadaki türünün önde gelen fuarlarından biridir ve sektördeki iletişim ve bilgi platformudur. Yedek parça endüstrisi için bir buluşma yeri  olmuştur ve katılımcılarına kendilerini profesyonel bir kitleye sunma fırsatı sunmaktadır. Fuarda, yedek parça, ayarlama, yeniden inşa, bakım, BT ve yönetim alanlarında yenilik ve çözümler sergilemektedir.

Rematec’da, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Otomotiv Parçaları, Oto Aksesuar, Oto Bakım, Oto İmalat, Geri Dönüşüm, Araçlar gibi ürünler sergilenmektedir.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.