Havalimanı VIP - CIP Lounge Rezervasyon

Bilet ve pasaport kontrollerinin ardından uçağınızın kalkış saatine kadar geçen sürede VIP-CIP Lounge hizmetlerinden faydalanın. 

 
Rezervasyon yapmak için seyahat tarihinden minimum 72 saat önce işlem yapmanız gerekir. En fazla altı kişi için online rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzun ardından size iletilecek Lounge Giriş Belgesi’ni yanınızda bulundurmanız gerekmektedir, aksi takdirde rezervasyonunuz geçersiz sayılabilir. Daha kalabalık gruplar için lütfen bizimle iletişime geçin. 
 
Nerelerde geçerli?
Online rezervasyon sistemimizi kullanarak 160 havaalanında bulunan 600’den fazla lounge’da rezervasyon yaptırabilirsiniz. 
 
Ücretli mi?
Lounge hizmeti bedeli gidilecek ülke ve seçilecek lounge’a göre değişiklik gösteriyor. Lounge fiyatları 20 ila 100 Euro arasında değişmektedir. 
 
Birden fazla lounge’a rezervasyon yaptırabilir miyim?
Bir defada dilediğiniz kadar lounge’a rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yapmadan önce uçuş saatlerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Aktarmalı ya da direkt uçuşlarda gerçekleşecek olası gecikme durumlarında iptal, iade ve erteleme yapılmadığını belirtelim.
 
Rezervasyonumu  nasıl iptal  edebilirim ?
Rezervasyonunuzdan 48 saat öncesinde yazılı olarak bildirdiğiniz takdirde tahsil edilen ücret iade edilir.
 
Rezervasyonumu nasıl erteleyebilirim?
Rezervasyon tarihinizden 48 saat öncesine kadar müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek rezervasyonunuzu erteleyebilirsiniz. Seçtiğiniz lounge’ın uygun olmadığı durumlarda rezervasyonunuz iptal edilerek tahsil edilen ücret iade edilir.
 
Giriş belgemi kaybedersem ne olur?
Giriş belgesi olmazsa seçtiğiniz lounge’un sizi içeri almama hakkı vardır. Olası kayıp durumlarında müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip gerekli yardımı alabilirsiniz.
 
Çocukların lounge’lara erişim izni var mı?
Her lounge’un kendine özgü kuralları olabilir. Bazı lounge’lar bebek ya da çocuklara izin vermeyebilir. Gerekli bilgilendirme için lütfen bizimle iletişime geçin. 
 
Lounge’da ne kadar süre kalabilirim?
Aksi belirtilmediği takdirde standart salon kullanım süresi üç saattir. 
 
Herhangi bir kısıtlama ile karşılaşır mıyım?
Her lounge’un kendi giriş koşulları vardır. Bu farklılıklara giyim kuralları, açılış-kapanış kuralları, alkollü içecek servis prosedürleri ve terminal giriş bilgileri gibi farklı detaylar dahil olabilir.
Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.