PSI DÜSSELDORF

Uluslararası Promosyonel Ürünler Fuarı

Almanya / Düsseldorf
8 Oca 2019 / 10 Oca 2019

PSI Düsseldorf, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Uluslararası Promosyonel Ürünler Fuarıdır. Messe Düsseldorf tarafından düzenlenen, PSI Düsseldorf, Züccaciye, Hediyelik Eşya ve Promosyon Malzemeleri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

PSI Düsseldorf, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

İlk defa 1963'te gerçekleşen ve her yıl devam eden fuarda,  Ürün yelpazesi, klasikleri ve yaratıcı yeni gelişmeleri, geniş etkisi olan düşük fiyatlı promosyon ürünlerini ve yüksek kaliteli özel yapım ürünleri, ürün tanıtımları, yenilikler ve eğilimlerin yanı sıra tüm olası ve düşünülen varyantlardaki kısa, güncel tanıtım öğelerini içermektedir.

Serginin odağı tekstil, kalem, çanta ve çantalar, özel tasarımlar ve baskılar alanlarıdır. Katılımcılar ve ziyaretçiler için dünyanın dört bir yanından müşterileri ve iş ortaklarını buluşturan ve yeni iş ilişkileri yaratan iyi fırsatlar sunmaktadır.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.