Organik Temizlik ve Kişisel Bakım Ürünleri

PAS VE KİREÇ SÖKÜCÜ

PAS VE KİREÇ SÖKÜCÜ 750 GR

+ GÜÇLÜ PAS ÇÖZÜCÜ          + GÜÇLÜ KİREÇ SÖKÜCÜ

+ KORUMA FAKTÖRLÜ          + MİKROP BARINDIRMAZ

PAS VE KİREÇ SÖKÜCÜ  PAS VE KİREÇ SÖKER ANCAK İÇERİĞİNDE ZARARLI GÜÇLÜ KİMYASALLAR BULUNMADIĞINDAN ÇAYDANLIK GİBİ KAYNATMA KAPLARINDA YANİ ÇOK KİREÇ TUTMUŞ YERLERDE KULLANIRKEN, 1 GECE BEKLETİLMELİDİR.

MUTFAK, BANYO, KİREÇ TABAKASI OLAN YERLERDE, TIKANMIŞ LAVABO VE BORULARIN TEMİZLİĞİNDE, ÇAMAŞIR VE BULAŞIK MAKİNALARIN TEMİZLİĞİNDE KULLANILIR.

ÇAMAŞIR MAKİNASININ BAKIMI İÇİN ÖNCE DETERJAN GÖZÜNE BİR ÇAY BARDAĞI PAS VE KİREÇ SÖKÜCÜ KONULUR VE MAKİNE 50 - 60 DERECEYE ALINIP ÇAMAŞIR KOYMADAN ÇALIŞTIRILMALIDIR. EK ÜRÜN KULLANMAYA GEREK YOKTUR. İŞLEM 2 AYDA BİR TEKRARLANMALIDIR.

BULAŞIK MAKİNASININ BAKIMI İÇİN DETERJAN GÖZÜ PAS VE KİREÇ SÖKÜCÜ İLE DOLDURULUR VE 50-55 DERECEDE ÖN YIKAMASIZ PROGRAMLA YIKANIR. EK ÜRÜN KULLANMAYA GEREK YOKTUR.  İŞLEM İKİ AYDA BİR TEKRARLANMALIDIR                   

ANTİSTATİKTİR VE KORUMA FAKTÖRLÜDÜR.

DUŞA KABİN, KÜVET, FAYANS, DERZ, LAVABO, WC TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTE EDİLMESİ SIRASINDA, TEMİZLENECEK BÖLGEYE ÜRÜN PÜSKÜRTÜLÜR VE 5-6 DAKİKA BEKLENİR. SU İLE BOLCA DURULANIR.

MUTFAK EVYESİ, ARMATÜRLER, PASLANMIŞ TÜM METALLERİN TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTE EDİLMESİ SIRASINDA,  500 GR. SUYA 2 KAPAK EKLENEREK PÜSKÜRTME APARATI KULLANILMALIDIR. SU İLE BOLCA DURULANIR.

BU İŞLEMLERDE SICAK SU KULLANILIRSA DAHA İYİ SONUÇ ALINIR.

Alışveriş yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.