K DUSSELDORF

Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı

Almanya /  Düsseldorf 
16 Eki 2019 / 23 Eki 2019

K Düsseldorf,  Almanya’nın K Düsseldorf şehrinde düzenlenen, Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarıdır.Messe Düsseldorf  tarafından organize edilen Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı , Ambalaj, Plastik, ve Kauçuk Teknolojisi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

K Düsseldorf , plastik ve kauçuk endüstrisi için dünyanın en büyük ticaret fuarıdır. Her üç yılda bir gerçekleştirilen fuarda; Plastik ve kauçuk makine, ham madde ve yardımcı malzemelerin yanı sıra yarı mamuller, teknik parçalar ve takviyeli plastik ürünlerin en önemli tedarikçilerini bir çatı altında toplamaktadır.

K Düsseldorf’da , yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip , ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Yardımcılar, Temel Malzemeleri, Ekipmanları, Makine İnşaat, Bitkiler ve Makine Kimya Endüstrisi, Plastik Kaplama, Plastik İşleme Makineleri, Plastik Üretim Makineleri, Plastik Ürünler, Plastik Teknolojisi, Plastik, Plastik İşleme, Polimerler, Kauçuk, Kauçuk İşleme Makineleri, yarı bitmiş ürünler, hizmetler, Araçlar gibi ürünler sergilenmektedir.

 

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.