ITIF ASİA

Uluslararası Ticaret ve Sanayi fuarı

Pakistan /  Karachi
13 Mar 2019 / 15 Mar 2019

ITIF Asia, Pakistan’ın Karachi şehrinde düzenlenen, Uluslararası Ticaret ve Sanayi Fuarıdır. Ecommerce Gateway tarafından organize edilen, ITIF Asia,Makine, Metal işleme, Kaynak, Üretim Teknolojileri  sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

ITIF Asia, Turizm ve seyahat sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. Asya'da iş ilişkileri kurmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır.

ITIF Asia, imalat sektörlerinin ihtiyaçlarını ele alan bir ticaret fuarıdır. Teknoloji makine teçhizat aksesuarlarındaki en son trendleri ve çok sayıda sergiyi kapsayan kapsamlı ve kapsamlı bir vitrin olarak hizmet vermektedir.  ITIF Asia tekstil, deri, mühendislik, finans, kimya, madencilik, inşaat ve daha pek çok şey için bir merkez görevi görmektedir.

Asia, yerel ve Uluslararası üreticiler en son ürünlerini teknoloji ve tasarımda sergileyebilir, yeni bağlantılar kurabilir, eski bağları yenileyebilir ve fikir alışverişinde bulunabilmektedirler. Fuarın ana sektörleri güç ve alternatif enerji, oto ve ulaşım, mühendislik, petrol ve gaz, yangın koruma ve güvenliktir. ITIF Asia, altı sergiden oluşmaktadır; Mühendislik Asya, Oto ve Taşımacılık Asya, Petrol ve Gaz Asya, Alternatif Enerji ve Güç Asya, Makine Takım ve Donanım Asya, Yangın ve Güvenlik Asya. Sergiye çeşitli konferanslar ve diğer profesyonel etkinlikler eşlik etmektedir.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Güç ve alternatif enerji, Oto ve ulaşım, Mühendislik, Petrol ve gaz, Yangından korunma ve güvenlik, endüstriyel makine aletleri ekipmanları, otomotiv güç tesisleri, otomobil endüstrisi makineleri, ham madde malzemeleri gibi ürünler sergilenmektedir.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.