GUANGZHOU LIGHTING EXHIBITION

Aydınlatma Fuarı

Çin /  Guangzhou 
9 Haz 2019 / 12 Haz 2019

Guangzhou International Lighting Exhibition Çin’in Guangzhou şehrinde düzenlenen, Uluslararası Aydınlatma Fuarıdır. Messe Frankfurt tarafından organize edilen Guangzhou International Lighting Exhibition, Mobilya, Mimarlık, Dekorasyon ve Aydınlatma teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Guangzhou International Lighting Exhibition, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. Asya'da iş ilişkileri kurmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır.

Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı, Asya'nın en etkili ve kapsamlı aydınlatma ve LED etkinliği ve geleneksel endüstri alanlarının içinde ve dışında yeni iş fırsatları yaratmak için profesyonel bir endüstri platformudur. Çin ve Asya'daki işlerini genişletmek veya geliştirmek isteyen şirketler için yüksek kaliteli imkanlar sunmaktadır. Ziyaretçiler, çeşitli alanlardaki en son gelişmeler, trendler, ürünler ve hizmetler hakkında kapsamlı bilgiler almaktadırlar.

Guangzhou International Lighting Exhibition, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Aydınlatma aksesuarları, LED paketleme bileşenleri, Elektronik parçalar, Optik bileşen, Ölçüm ekipmanları, LED paketleme ekipmanları, Test ekipmanları, LED ve ışık kaynakları, Güç kaynağı, sürücüler ve elektronik, LED özel uygulamalar, Konut aydınlatma, Ticari aydınlatma / Endüstriyel aydınlatma, Kentsel aydınlatma / mimari aydınlatma, Akıllı aydınlatma, Elektrik ışıkları,  LED ekran ve tabela gibi ürünler sergilenmektedir.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.