DOMOTEX HANNOVER

Uluslararası Zemin Kaplama Endüstrisi Fuarı

Almanya /  Hannover
11 Şub 2019 / 14 Şub 2019

Domotex Hannover, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen, Uluslararası Zemin Kaplama Endüstrisi Fuarıdır. Deutsche Messe tarafından organize edilen Domotex Hannover, tekstil, moda, kumaş, ev tekstilleri, deri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Domotex Hannover, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır.

Domotex Hannover, Almanya'da sadece mimari tasarım ve zemin kaplama endüstrisine adanmış en profesyonel organize fuarlardan biridir.  Fuar, katılımcıların çok sayıda potansiyel alıcıyla iletişim kurmasını ve böylece satışların artırmasını sağlamaktadır.

Dört gün süren etkinlik, sadece mimari tasarım ve zemin kaplama endüstrisine adanmıştır. Etkinlik, trendler, satış görüşmeleri ve ithalat / ihracat girişimleri hakkında bilgi için güçlü bir platform sağlamaktadır.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.