Zade Design

Zade Design; özgün, yenilikçi, eski ve yeniyi sentezleyen, doğadan gücünü alarak ‘Kişiye Özel’ tasarımları ile ruhu olan ürünler ortaya koymak için kuruldu. 

Zade Design bir tasarım ve üretim projesidir. Kendiliğinden var olan ve insan etkinliğinin dışında kendini sürekli olarak yeniden yaratan ve değiştiren, canlı ve cansız nesnelerden oluşan doğadan ilham alarak seri üretim ve sıradanlığa karşı durur. Bu yüzden ürünleri her zaman kişiye özeldir.

Mutluluğun daha çok tüketmekte değil, doğaya dönüş ve insanlığın geleneksel bilgeliğinde olduğuna inanıyoruz. Doğal olanla bütünleşerek insanın sükunete erebileceğine… Bu sebeple Zade Design üretimini doğal olandan, ‘’çamurdan ’’ yaparak el emeği ile birleştirerek ürüne insanın sıcaklığını kattı… Zade Design'ın mottosu ‘Doğa'dır. İnsanların hayatlarında yer edecek, kişiye özel tasarımlarla onları mutlu etmeyi amaçlar. 

Tüm gücünü doğadan alan, kimlikli, geçmişine saygılı ama günümüze göz kırpan, emsalsiz ürünler yaratmak için çabaladık. Biz bir şeyler yaratmayı sevdik, bu sevginin birazını bile sizinle paylaşabilirsek ne mutlu bizlere...

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.