Organik Temizlik ve Kişisel Bakım Ürünleri

SIVI SABUN

SIVI SABUN (ÇİÇEK BUKETİ)

+ KONSANTRE           + 5,5 PH CİLDE DOST

+ E VİTAMİNLİ            + BAL EKSTRAKTLI

+ HİJYEN SAĞLAR

SIVI SABUN ( ÇİÇEK BUKETİ ) CİLTTE MEYDANA GELEN HER TÜRLÜ KİRLİLİĞİ TEMİZLER. KİRLİLİK DEYİNCE TABİİ Kİ AKLA ÖNCELİKLE ELLERİMİZ VE GÜN BOYU DOKUNDUĞUMUZ YERLER AKLA GELMELİDİR. ÖRNEĞİN BANKAMATİK TUŞLARI, PARALAR, KAPI KOLLARI, ASANSÖR TUŞLARI, GENEL TUVALETLER VE MERDİVEN TRABZANLARI GİBİ.

ÖZELLİKLE OKULDAKİ ÇOCUKLAR HER TÜRLÜ MİKROPLARA VE KİRLİLİĞE MARUZ KALIRLAR. HER ZAMAN VE SIKÇA KİRLENEN ELLERİMİZDE GÜVENLE KULLANILABİLİR.

E VİTAMİNLİ VE BAL EKSTRAKTLI, KONSANTRE (YOĞUN) BİR SIVI SABUNDUR. KONSANTRE OLDUĞU İÇİN AZ MİKTARDA KULLANILMASI YETERLİDİR, DOLAYISI İLE EKONOMİKTİR.

PH 5.5 DEĞERİNDEDİR VE CİLDE DOSTTUR. ORGA SIVI SABUN İÇERİĞİNDE FORMALDEHİT, LAPSA GİBİ ZARARLI MADDELER YOKTUR. CİLDİ HASSAS OLANLAR, ALERJİ PROBLEMİ OLANLAR İÇİN İDEALDİR. MANTAR MÜCADELESİNİ DESTEKLEYEN BİR TEMİZLEYİCİDİR.

MAKSİMUM DOĞALLIKTA OLAN, CİLDE YUMUŞAKLIK VE PÜRÜZSÜZLÜK VEREN HAMMADDELER İÇERİR, ETKİLİDİR VE CİLDİ İRİTE ETMEZ. CİLTTE MEYDANA GELEN HER TÜRLÜ KİRLİLİĞİ (BOYA, TUTKAL, YAĞ VB) MÜKEMMEL TEMİZLER. BANYODA, LAVABODA VE HER YERDE GÜVENLE KULLANILABİLİR.

TEMİZLİK YAPARKEN CİLDİN DOĞAL DENGESİNİ KORUR, TAZELER, NEMLENDİRİR VE YUMUŞAKLIK KAZANDIRIR. TAHRİŞ VE ALERJİ YAPMAZ. KULLANILDIĞI LAVABO VE BANYOLARDAKİ KÖTÜ KOKULARI, HOŞ KOKUSU İLE DEODORİZE EDER.

GÜNLÜK EL TEMİZLİĞİNİZDE KULLANABİLECEĞİNİZ GİBİ, İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA, EL, YÜZ, VÜCUT VE SAÇ TEMİZLİĞİNDE KULLANMASINDA DA MAHSUR YOKTUR.

ORGA SIVI SABUN BİR EFSANEDİR...

Alışveriş yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.