Organik Temizlik ve Kişisel Bakım Ürünleri

GENEL TEMİZLİK

GENEL TEMİZLİK
        + KONSANTRE                        + MAKSİMUM DOĞALLIK
        + AKTİF TEMİZLİK                   + MİKROP BARINDIRMAZ
        + MÜKEMMEL PARLAKLIK     + ANTİSTATİK

GENEL TEMİZLİK TÜM SERT YÜZEYLERDE GÜVENLE KULLANILABİLEN, AKTİF TEMİZLEME ÖZELLİĞİNE SAHİP, ETKİLİ VE KONSANTRE BİR ÜRÜNDÜR.

FAYANS, MERMER, AHŞAP PARKE, MUTFAK ARAÇLARI VE HER TÜRLÜ SİLİNEBİLİR YÜZEYDE, KOLAY VE PRATİK KULLANIMI İLE YAĞ, KİR VE LEKELERİ TEMİZLER.  SİNMİŞ KOKULARI GİDERİR. HOŞ KOKUSU İLE DE FERAHLIK VERİR.

ANTİSTATİKTİR, TOZLANMAYI VE KİRLENMEYİ GECİKTİRDİĞİ İÇİN DAHA KALICI TEMİZLİK SAĞLAR. BU SAYEDE BİR SONRAKİ TEMİZLİK DAHA GEÇ VE DAHA KOLAY YAPILIR.

KULLANILDIĞI YERLERDE MİKROP BARINDIRMAZ HİJYEN SAĞLAR. YÜZEYLERİ ÇİZMEDEN TEMİZLER VE PARLATIR. HİÇ BİR EŞYAYA VE CİLDE ZARAR VERMEZ.

KULLANIMINI SINIRLAYAN HERHANGİ BİR TEMİZLİK ALANI YOKTUR. ÇÜNKÜ PH ARALIĞI 4 - 7 ARASINDADIR. BU NEDENLE TEMİZLEDİĞİNİZ YÜZEYLERDE KİREÇ İZİ BIRAKMAZ VE ZARAR VERMEZ.

HAZIRLADIĞINIZ KULLANIM SUYUNA, (ÖRNEĞİN 5 LT. SUYA 2 KAPAK) GENEL TEMİZLİK İLAVE EDERSENİZ, SİLDİĞİNİZ TÜM YÜZEY VE EŞYALARDA İYİ SONUÇ ALIRSINIZ.

TEMİZLİK YAPACAĞINIZ YÜZEYİN KİRLİLİK DERECESİNE VE BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE, İHTİYAÇ DUYABİLECEĞİNİZ KULLANIM MİKTARINI KENDİNİZ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ.

İÇERİĞİNDE LABSA, DİAMONYUM FOSFAT (DAP), ALKOL, FORMALDEHİT (METENOL) VE KLOR YOKTUR.

Alışveriş yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.