Organik Temizlik ve Kişisel Bakım Ürünleri

CAM ve MOBİLYA TEMİZLEYİCİ

CAM VE MOBİLYA TEMİZLEYİCİ

+ MAKSİMUM DOĞALLIK        + HİJYEN SAĞLAR

+ KOKU GİDERİCİ                   + PARLAKLIK SAĞLAR

+ ANTİSTATİK                         + KİRLENMEYİ GECİKTİRİR

CAM VE MOBİLYA TEMİZLEYİCİ ÜRÜNÜMÜZÜ CAM VE MOBİLYA TEMİZLİĞİNDE, 500 GR SUYA 3 KAPAK ŞEKLİNDE KARIŞTIRIP PÜSKÜRTME APARATI İLE KULLANABİLİRSİNİZ. BU ŞEKİLDE KULLANDIĞINIZDA, AYNA, CAM, MOBİLYA VE SERT YÜZEYLERDE, OTOLARDAKİ PASTA CİLA GİBİ DERİN BİR PARLAKLIK OLUŞTURDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ.

ZEMİN PARKESİ GİBİ GENİŞ YÜZEYLERDE 5 LİTRE SUYA 60 ML. KOYUP, BEZ, SAPLI PASPAS VEYA SÜNGER GİBİ YUMUŞAK BİR MALZEME İLE YÜZEYE UYGULANIR.

EĞER YÜZEY ÇOK AŞIRI KİRLİ İSE KULLANIM MİKTARI ARTTIRILIR. İLK KEZ UYGULANIYORSA VE KÜÇÜK YÜZEYLERDE İSE DAHA KONSANTRE VEYA HİÇ SULANDIRMADAN DA KULLANILABİLİR. KURU BİR BEZLE SİLDİKÇE TEMİZLİĞİ VE PARLAKLIĞI ARTACAKTIR.

ANTİSTATİK MADDELER İÇERDİĞİNDEN KULLANILAN HER TÜRLÜ ORTAMLARDA STATİK ELEKTRİKLENMEYİ ÖNLER.  MAKSİMUM DOĞALLIK SAĞLAR. MİKROP BARINDIRMAZ, KOKU GİDERİCİDİR, KİRLENMEYİ GECİKTİRİR, YÜZEYLERE PARLAKLIK VERİR. TOZLAR VE YAĞMUR SULARI TUTUNAMAZ, AKAR GİDER, YAĞMUR SULARI İZ BIRAKMAZ. BUĞULANMAYI GECİKTİRİR. MUTFAK GİBİ YERLERDE AĞIR KOKULARI GİDERİR. KULLANILDIĞI YÜZEYLERDE KİREÇ TABAKASININ OLUŞMASINI ÖNLER.

LABSA, DİAMONYUM FOSFAT(DAP),ALKOL, FORMALDEHİT (METENOL) VE KLOR İÇERMEZ.

Alışveriş yapabilmek için üye girişi yapmalısınız
Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.