Organik Market


Dört mevsimi birden yaşayan ülkemiz tarım ürünleri çeşitliliği bakımından bir hayli zengin. Fakat ne yazık ki 50 yıl öncesinin yetişen ürünlerini bulmak şimdilerde çok zor. Türkiye'nin en seçkin organik market markalarını sizin için bir araya getirdik.
 
Şuan için sadece İstanbul içinde kendi araçları ile dağıtım yapan seçkin markalar ile çalışmaktayız.
 
İstanbul içerisinde sevkiyatımız olanmayan ilçeler ; Adalar, 3.Havalimanı Bölgesi (Arnavutköy), Kilyos ve çevresindeki köyler, Şile (Köyler Bölgesi), Beykoz Karadeniz yakası köyleri, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece.
 
İstanbul dışı sevkiyatlar için seçilen  kargo şirketi (Mng Kargo )kullanılmaktadır. Kargo ile teslim seçeneği sınırlı ürün grubu için geçerlidir ve yılın belirli dönemlerinde kargo hizmeti verilmektedir. 
 
Teslimatı zaman aralığı:
İstanbul içi siparişlerde sabah 09:00 itibariyle her gün sipariş dağıtımına başlıyoruz ve akşam 22:30'ye kadar tamamlıyoruz. Özel ve olagan üstü durumlarda siparişiniz kargo ile 3 ila 5 iş günü arasında teslim edilmektedir.
 
Kargo ile teslimat istenilen siparişlerde, kargo firmasının çalışma saatleri dahilinde dağıtım yapılmaktadır. (09:00-18:00)
 
Siparişinizi verdiğinizde ve teslimat süresini seçtiğinizde, farklı bir zaman seçmediğiniz sürece bir sonraki gün teslimatınız gerçekleşmektedir. 
 
YAŞANAN ÖZEL DÖNEM SEBEBİ İLE TESLİMAT SÜRELERİMİZ 3 İLA 5 İŞ GÜNÜ ARASINDA DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLMEKTEDİR. TESLİMAT GÜN DETAYI ALIŞVERİŞİNİZ SONRASINDA SİZLERE SMS VE UYGULAMA KANALI İLE BİLDİRİLECEKTİR.
Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.