METALTECH CENTRAL ASIA

Uluslararası Metal İşleme Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

Kazakistan /  Almati
18 Eyl 2019 / 20 Eyl 2019

 

Metaltech Central Asia, Kazakistan’ın Almatı şehrinde düzenlenen Uluslararası Metal İşleme Teknolojileri Fuarıdır. Itece LLP tarafından organize edilen Metav Düsseldorf, Makineler, Metal İşleme, Kaynak ve Üretim Teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Metaltech Central Asia, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Metaltech Central Asia ,sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. Fuar katılımcıları bu fuarda, en yeni materyallerini sergilemektedirler.

Metaltech Central Asia, firmaların en son ürün ve hizmetlerini sergileyip sergileyebildikleri, endüstri ortakları ve müşterilerle buluşabildikleri, rakiplerin çalışmalarını yürütebilecekleri ve son pazarı inceleyebilecekleri bir sergidir. Uluslararası Mühendislik ve Makine Asya, ileri teknolojiye sahip olduğu Mühendislik, Makine aletleri ve müttefik ürünlere yönelik Kazakistan’ın  Önde Gelen İş Fuarıdır. 

Fuarda, Yurtdışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip , ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda,  Döküm Malzemeleri, Döküm Malzemeleri, Kesme Teknolojisi, Kesici Takımlar, Çevre Koruma, Fabrika Otomasyonu, Dökümhane Ekipmanları, Dökümhane Tesisleri, Döküm Teknolojisi, Metal İşleme, Metalurji, Metaller, Metal İşleme, Metal İşleme Makineleri, Termoprocessing Teknolojileri, Aletler, Borular, Kaynak Teknolojileri, Tel gibi ürünler sergilenmektedir.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.