LİGNA HANNOVER

Dünyanın Önde Gelen Ağaç ve Ağaç İşleme Makineleri, Tesis ve Ekipmanları Fuarı

Almanya /  Hannover
22 May 2019 / 26 May 2019

Ligna Hannover,  Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen Uluslararası Ağaç ve Ağaç İşleme Makineleri, Tesis ve Ekipmanları Fuarıdır. Deutsche Messe  tarafından organize edilen Ligna Hannover, Ağaç İşleme Teknolojisi, Orman Ürünleri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Ligna Hannover sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Her iki yılda bir yapılan ve beş gün süren etkinlikte, orman ürünleri, ormancılık teknolojileri, kereste fabrikası, masif ahşap işleme hizmetleri, ağaç, ahşap malzemeler ve ürünlerden enerji hizmetleri, bitki üretimi, ham kereste ürünleri vb. Bitki, makine ve ekipman, imalat gibi alanlarında en yeni ürünleri ve teknolojileri sergilenmektedir..

Ligna, ağaç işleme için dünya lideri bir ticaret fuarıdır ve bu nedenle endüstride bilgi aktarımı ve ağ iletişimi için önemlidir. Çok sayıda kullanıcı odaklı özel sunumlar, seminerler, sempozyumlar, uluslararası iletişim alış verişleri ve konferanslar etkinliği tamamlar. Orman ve ahşap odaklı dersler içeren geniş bir çerçeve programları vardır. LIGNA en yeni ekipman ve makinelerin canlı tanıtımlarını sunmakta  ve aralarında mobil hız kesme, lojistik ve taşıma, yakacak odun üretim hatları ve araçları olmak üzere 5 önemli konuyu kapsamaktadır.

Fuarda, Aksesuarlar, Otomasyon, Marangoz Makineleri, Ormancılık, Orman Mühendisliği, Çatal-Lift Truck, Mobilya Makineleri, Endüstriyel Otomasyon, Endüstriyel Mobilya Üretimi, Endüstriyel Robotlar, Kağıt Endüstrisi, Bitkiler ve Makine, RFID (Radio Frequency Identification), Yuvarlak Kereste Depolama, Kereste Teknolojisi Katı Ağaç İşleme, Montaj Teknolojisi, Kereste İşleme Makineleri, Araçlar, Kaplama Sanayi, Ahşap Yapı, Ahşap El Sanatları, Ahşap kesimi, Ağaç Sanayi, Ağaç Malzemeleri Sanayi, Odun Taşıma, Ağaç Tedavisi, Ağaç İşleme, Ağaç İşleme Makineleri Yüzey gibi ürünler sergilenmektedir.

 

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.