KUZEY IŞIKLARI

Gerçek bir İskandinav macerasına çıkın ve arktik dairenin içindeki bu yolculukta kendinizi Sami kültürüne bırakın. Elinizi ren geyiği kızağında deneyin, farflung kar parkurları boyunca bir kar arabası safarisine çıkın ve çok az ziyaret edilebilecek bir bölgedeki zorlu ve dünyaca ünlü Kuzey Işıklarını görün.

Norveç takımadaları arasındaki bu aktif kuzey macerasıyla en güzel şekilde Nature'a bakın. Rendeerdriven atlı kızak gezintileri, köpek kızağı, buz balıkçılığı ve kar gezintisi gezilerinin, ardından Sami çadırında geleneksel bir Sami yemeğinin tadını çıkarırken, başka bir dünya harikalar diyarını yaşayın. Tromsø, gezegenin Kuzey ışıkları kuşağının tam ortasındadır ve güneşin yüzeyindeki güneş fırtınası parlaması burada görülebilir.

Bu gezi genellikle Kuzey Işıkları için gerekli çevresel koşullara uyum sağlamak amacıyla her yıl Aralık ayından Mart ayının sonuna kadar mevcuttur. Tecrübeli hedef uzmanlarımızdan biri tarafından geliştirilen, ihtiyaçlarınıza en uygun kişiselleştirilmiş bir tatilin tadını çıkarın..

Süre: 4 gün / 5 gece
Destinasyon: Norway(Tromsø
Tarih: Dilediğiniz zaman $3200 dan itibarern
Ücret: 2-4 kişi için kişi başı USD. 2 kişilik odada kişi başı fiyat.. Fiyatlar değişebilir. 

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.