ISH FRANKFURT

Banyo Deneyimi, Bina, Enerji, Klima Teknolojisi, Yenilenebilir Enerjiler Fuarı

Almanya /  Frankfurt
11 Mar 2019 / 15 Mar 2019

ISH Frankfurt, Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen, Uluslararası Banyo Deneyimi, Bina, Enerji, Klima Teknolojisi, Yenilenebilir Enerjiler Fuarıdır. Messe Frankfurt tarafından organize edilen ISH Frankfurt,  Çevre Koruma Teknolojileri, Yenilebilir Enerji, Su Teknolojileri, Sıhhi Tesisat sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

ISH Frankfurt, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. Asya'da iş ilişkileri kurmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır.

ISH Frankfurt, binalarda su ve enerji yönetimini hedefleyen bir ticari fuardır. katılımcı grupları arasında sıhhi tesisat, ısıtma ve iklimlendirme müteahhitleri, inşaat planlamacıları, perakendeciler, iç tasarım uzmanları, inşaat mühendisleri ile yatırım şirketleri ve yetki temsilcileri yer almaktadır.

Fuar, üreticilere ve perakendecilere bu alanda yeni yenilikler sunma imkânı sunmakta ve  geniş bir kitleye dönüşmesini sağlamaktadır. Beş gün süren etkinlikte, yurtiçi ve yurt dışındaki tüm pazar liderleri dahil olmak üzere katılımcılar, en son ürünlerini, teknolojilerini ve çözümlerini ISH de sunmaktadır.

Fuarda, Isıtma, Soğutma, Havalandırma sistemleri, Yenilikçi banyo tasarımı, Banyo ekipmanları, Bina, Enerji, Klima teknolojileri, Yenilenebilir enerji, Enerji tasarrufu ısıtma, yapı ve havalandırma teknolojileri, Aksesuarları, Havalandırma ekipmanları, Baca yapımı, ölçü sistemleri, Pompalar, Aeroloji Ekipmanları, Klima, Banyo Ürünleri, Banyo Mobilyası, Yapı Mühendisliği, Enerji Mühendisliği, Isıtma Teknolojisi, Kurulum Malzemesi, Sıhhi Tesisat, Yenilenebilir Enerji, Sıhhi Seramik, Sıhhi Tesisat, Vana ve Ek Parçaları, Wellness v.b gibi ürünler sergilenmektedir.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.