DELHİ MACHİNE TOOL EXPO

Delhi Makine Ekipmanları Fuarı

Hindistan /  Yeni Delhi
4 Tem 2019 / 7 Tem 2019

Delhi Machine Tool Expo, Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde gerçekleşen Delhi Makine Ekipmanları Fuarıdır. Indian Machine Tool Manufactures tarafından organize edilen Delhi Machine Tool Expo fuarı, bilgi teknolojileri, telekomünikasyon, tüketici elektroniği, multimedya  sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Delhi Machine Tool Expo, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir.

Dört gün süren etkinlik, Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir iş ve ticaret fuarıdır. Asya'da iş ilişkileri kurmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır. Fuar, büyük sanayi ve diğer küçük ve orta ölçekli işletmelerin, üretim yeteneklerini geliştirmelerine ve geliştirmelerine olanak sağlayacak en son üretim teknolojilerini ve çözümlerini ortaya koyuyor. Fuar, imalat sektöründe görülen öngörülen büyümenin ışığında işi başlatmak için en iyi platformu sağlamaktadır.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, metal kesme, metal şekillendirme, takım sistemleri, test makineleri, robotik, otomasyon diğer üretim teknolojileri, süreçleri ve çözümleri sergilenmektedir.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.