CFT ASİA

Uluslararası Giyim Kumaş ve Ev Tekstili Fuarı

Pakistan /  Karachi
26 Mar 2019 / 28 Mar 2019

CFT Asia; Pakistan’ın Karachi şehrinde her yıl düzenlenen, Uluslararası Giyim Kumaş ve Ev Tekstili Fuarıdır. Eccomerce Gateway tarafından organize edilen CFT Asia-Pakistan, Tekstil, Moda, kumaş, Ev tekstili, Deri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Birçok ülkeden gelen yabancı ve yerli  katılımcısına ev sahipliği yapmakta olan CFT Asiada, katılımcılar kapsamlı bir şekilde en son kumaş seçimi ve tekstil endüstrisi malzemelerini sergilemektedirler. Kıyafetler, Kumaşlar Tekstil Asya, iplik, kumaş, süslemeler ve giyim üreticileri, perakendeciler ve tasarımcıları bir araya getirerek mükemmel bir fiyat ve kalite ilişkisine sahip geniş bir yelpazede yüksek yaratıcılık kumaşlarıyla saf bir iş platformu sunmaktadır.

CFT Asia, tavsiye edilen ürünlerin ve çözümlerin sergilendiği bir ortamdır. Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Üç gün süren fuarda,  tekstil ürünleri, sentetik tekstil, çömelmiş kumaş, çadır ve tuval, pamuk ipliği dışındaki iplikler, banyo tekstilleri ve aksesuarları, masa ve mutfak çamaşırları, masa dekorasyonu, dekoratif kumaşlar, perdeler, tekstil perde aksesuarlar vb gibi ürünler sergilenmektedir.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.