ASTANA BUILD

Kazakistan Uluslararası Yapı ve İç Mekan Tasarımı Fuarı

Kazakistan /  Astana 
22 May 2019 / 24 May 2019

Astana Build, Uluslararası İnşaat, İç Mekan, Isıtma & Havalandırma Fuarı'dır. Uluslararası bir sergi şirketi olan Korme Expo Center ve Bakanlık endüstrisi ve Kazakistan Cumhuriyeti'nin yeni teknolojileri tarafından desteklenen Astana Şehir Yönetimi tarafından düzenlenmektedir.
AstanaBuild sergisi, Kazakistan ve yabancı şirketler arasındaki işbirliğinin sürdürülmesi ve genişletilmesi, Kazakistan Cumhuriyeti'nin inşaat piyasasına yatırım ve deneyim alışverişi için etkili bir araçtır.
Astana Build, inşaat sektöründeki en yeni teknolojileri, ekipmanı, malzemeleri, bileşenleri ve hizmetleri göstermek için bir platform sunuyor. Ülkeden global ve yerel üreticiler ve dağıtımcılar sunmaktadır. İnşaat malzemelerinin lider üreticileri ve satıcıları, yeni müşteriler ve inşaat ekipmanı ve malzeme tedarikçileri bulmak için büyük bir fırsat sunmaktadır.
Fuara,  Mimarlar, İnşaatçılar, İnşaat Malzemeleri, İnşaat ve Konut Enstitüleri ve Dernekleri, İnşaat ve Danışman Mühendisleri, Finansörler, Devlet Daireleri, Arazi ve Miktar Sörveyörleri, Plancılar, Tesisatçılar, Mülkiyet Geliştiricileri gibi ziyaretçiler katılmaktadır.
Fuarda, İç Boya, Boya ve vernik, Yıldırım ürünleri ve teknolojisi, İç ve tasarım, Decotex ve halılar, Pencere dekorasyonları, Döşeme, İnşaat ve inşaat malzemeleri, Isı yalıtım malzemeleri ve teknolojisi Elektrikli aletler ve el aletleri, Ekipmanlar inşaat malzemeleri ve kaplama malzemeleri üretimi, Peyzaj tasarımı, Pencere teknolojisi, Cam işleme teknolojisi, Cephe ve mimari, Alüminyum teknolojisi, Kapı ve otomasyon, Seramik karolar, Mozaikler, Seramik granit, Doğal ve imitasyon taşları, Seramik endüstrisi ekipman ve teknolojisi gibi ürünler sergilenmektedir.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.