AGROFARM RUSYA

Hayvancılık ve Hayvan Yetiştiriciliği

Rusya /  Moskova
6 Şub 2019 / 8 Şub 2019

AgroFarm, hayvancılık ve hayvan yetiştiriciliği konularında düzenlenen uluslararası nitelikteki bir fuardır. 2006 yılında kurulan AgraFarm, Rusya'da hayvan üretimi ve yetiştiriciliği için önde gelen ticaret fuarı haline geldi. AgroFarm Rusyalılar, Rus Hayvan yetiştiricileri ve uluslar arası tedarikçiler için büyüyen ve gelişen mükemmel bir forum haline gelmiştir. Rusya’daki uluslar arası fuarlar içerisinde, hayvan yetiştiriciliği ve bakıcılığı konusunda lider konumdadır.

AgroFarm, hayvancılık ve hayvan yetiştiriciliği konularında düzenlenen uluslararası nitelikteki bir fuardır. Verimli hayvancılığın tüm önemli yönlerini kapsayan geniş bir programa sahiptir: üreme ve genetik, hayvancılık için ekipman ve teknolojiler, çevre mühendisliği ve biyoenerji yanı sıra hizmetler. Etkinlik kapsamında sergi, forum ve yarışma programı düzenlenmektedir.

Moskova, ilinde gerçekleştirilen  AgroFarm Moskova - International Exhibition for Animal Husbandry and Breeding Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. DLG International GmbH tarafından organize edilen AgroFarm Fuarı Tarım ve Hayvancılık sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Sergide, hayvan yetiştiriciliği, çevre mühendisliği ve biyoenerji için üreme ve genetik, ekipman ve teknolojinin yanı sıra hizmetlerin tüm önemli yönlerini kapsayan geniş program bulunmaktadır. 

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.