AGROFARM

Uluslararası Hayvancılık, Kümes Hayvanları ve Süt Fuarı

İran /  İsfahan
31 Oca 2019 / 3 Şub 2019

AgroFarm-IsfahanVET, Uluslararası Hayvancılık, Kümes Hayvanları ve Süt Fuarıdır. en son. DLG International, Isfahan International Exhibitions Co. ile ortaklaşa Agro-Farm-IsfahanVET'i organize ettiği fuarda, hayvan barınağı, sığır ve kümes hayvanları yetiştiriciliği, yem üretimi ve depolaması, yem katkı maddeleri ve malzemeleri, veterinerlik, gübre kullanımı, Tedavi, süt ve et işleme, depolama ve soğutma gibi ürünler sergilenmektedir.

İran'da, hayvancılık, kırsal yoksulların yaşamlarında önemli bir rol oynamakta, istihdam yaratmakta ve çoğu zaman nakit gelirlerinin yaklaşık yüzde 80'ini sağlamaktadır. Kümes hayvanları üretimi, basit bir çiftlik işletmesinden, hayvan yemi, yem fabrikaları ve kesimhaneler ve işleme tesisleri, gıda zinciri mağazaları ve toptan satış işletmeleri için tahıl üretimi de dahil olmak üzere, ilgili sektörlerin ve işletmelerine kadar kadar geliştirildi.

AgroFarm-IsfahanVET-İran fuarında; Hayvan barınağı, Sığır ve kümes hayvanları yetiştiriciliği, Yem üretimi ve depolanması, Yem katkı maddeleri ve malzemeleri, Veterinerlik, Gübre işleme ve işleme, Süt ve et işleme, Depolama ve soğutma gibi ürünler sergilenmektedir.

Arama İzni Yok
Telefon etme özelliğini kullanabilmek için uygulama ayarlarından izin verdiğinize emin olunuz.